btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Lambotte et Compagnie

Vrijwillige ontbinding – vereffening Vennootschap onder firma Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0402.287.209
Rechtstoestand
Vrijwillige ontbinding – vereffening
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Startdatum
01/01/1967
Zetel
Rue des Franchimontois 94
4821 Dison
BE

Facturatiegegevens

Lambotte et Compagnie Rue des Franchimontois 94 4821 Dison BE 0402.287.209

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Rue des Franchimontois 94
4821 Dison
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Lambotte et Compagnie?

Het btw-nummer van Lambotte et Compagnie is BE 0402.287.209.

Wanneer werd Lambotte et Compagnie opgericht?

Lambotte et Compagnie is gestart op 01/01/1967.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Lambotte et Compagnie?

De maatschappelijke zetel van Lambotte et Compagnie is gevestigd op Rue des Franchimontois 94, 4821 Dison.

Wat is de rechtsvorm van Lambotte et Compagnie?

De rechtsvorm van Lambotte et Compagnie is Vennootschap onder firma.

Wat is de rechtstoestand van Lambotte et Compagnie?

De rechtstoestand van Lambotte et Compagnie is Vrijwillige ontbinding – vereffening.

Waar kan ik Lambotte et Compagnie vinden?

Lambotte et Compagnie heeft haar zetel op Rue des Franchimontois 94, 4821 Dison.

Is Lambotte et Compagnie een betrouwbaar bedrijf?

Lambotte et Compagnie staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0402.287.209.

Is Lambotte et Compagnie nog actief?

Nee. Lambotte et Compagnie is niet actief, in de rechtstoestand "Vrijwillige ontbinding – vereffening".