btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Baatout et Compagnie

Vrijwillige ontbinding – vereffening Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0403.485.752
Rechtstoestand
Vrijwillige ontbinding – vereffening
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
27/06/1967
Zetel
Louizalaan 399
1050 Elsene
BE Nog 14 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Baatout et Compagnie Louizalaan 399 1050 Elsene BE 0403.485.752

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2001468207
Louizalaan 399
1050 Brussel
Groothandel in kranten, boeken en tijdschriften
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Baatout et Compagnie?

Het btw-nummer van Baatout et Compagnie is BE 0403.485.752.

Wanneer werd Baatout et Compagnie opgericht?

Baatout et Compagnie is gestart op 27/06/1967.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Baatout et Compagnie?

De maatschappelijke zetel van Baatout et Compagnie is gevestigd op Louizalaan 399, 1050 Elsene.

Wat is de rechtsvorm van Baatout et Compagnie?

De rechtsvorm van Baatout et Compagnie is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van Baatout et Compagnie?

De rechtstoestand van Baatout et Compagnie is Vrijwillige ontbinding – vereffening.

Waar kan ik Baatout et Compagnie vinden?

Baatout et Compagnie heeft haar zetel op Louizalaan 399, 1050 Elsene en 1 vestigingseenheid.

Is Baatout et Compagnie een betrouwbaar bedrijf?

Baatout et Compagnie staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0403.485.752.

Is Baatout et Compagnie nog actief?

Nee. Baatout et Compagnie is niet actief, in de rechtstoestand "Vrijwillige ontbinding – vereffening".