btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Massa Frères

Vrijwillige ontbinding – vereffening Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0403.966.101
Rechtstoestand
Vrijwillige ontbinding – vereffening
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
19/02/1960
Zetel
Rue Proudhon 38
4101 Seraing
BE

Facturatiegegevens

Massa Frères Rue Proudhon 38 4101 Seraing BE 0403.966.101

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 16 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Rue Proudhon 38
4101 Seraing
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Massa Frères?

Het btw-nummer van Massa Frères is BE 0403.966.101.

Wanneer werd Massa Frères opgericht?

Massa Frères is gestart op 19/02/1960.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Massa Frères?

De maatschappelijke zetel van Massa Frères is gevestigd op Rue Proudhon 38, 4101 Seraing.

Wat is de rechtsvorm van Massa Frères?

De rechtsvorm van Massa Frères is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van Massa Frères?

De rechtstoestand van Massa Frères is Vrijwillige ontbinding – vereffening.

Waar kan ik Massa Frères vinden?

Massa Frères heeft haar zetel op Rue Proudhon 38, 4101 Seraing.

Is Massa Frères een betrouwbaar bedrijf?

Massa Frères staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0403.966.101.

Is Massa Frères nog actief?

Nee. Massa Frères is niet actief, in de rechtstoestand "Vrijwillige ontbinding – vereffening".