btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Firma W. Onraedt en Kinderen

Normale toestand Vennootschap onder firma Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0405.501.075
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Startdatum
01/01/1968
Zetel
Wijtschatestraat 13
8902 Ieper
BE

Facturatiegegevens

Firma W. Onraedt en Kinderen Wijtschatestraat 13 8902 Ieper BE 0405.501.075

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Wijtschatestraat 13
8902 Ieper
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Firma W. Onraedt en Kinderen?

Het btw-nummer van Firma W. Onraedt en Kinderen is BE 0405.501.075.

Wanneer werd Firma W. Onraedt en Kinderen opgericht?

Firma W. Onraedt en Kinderen is gestart op 01/01/1968.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Firma W. Onraedt en Kinderen?

De maatschappelijke zetel van Firma W. Onraedt en Kinderen is gevestigd op Wijtschatestraat 13, 8902 Ieper.

Wat is de rechtsvorm van Firma W. Onraedt en Kinderen?

De rechtsvorm van Firma W. Onraedt en Kinderen is Vennootschap onder firma.

Wat is de rechtstoestand van Firma W. Onraedt en Kinderen?

De rechtstoestand van Firma W. Onraedt en Kinderen is Normale toestand.

Waar kan ik Firma W. Onraedt en Kinderen vinden?

Firma W. Onraedt en Kinderen heeft haar zetel op Wijtschatestraat 13, 8902 Ieper.

Is Firma W. Onraedt en Kinderen een betrouwbaar bedrijf?

Firma W. Onraedt en Kinderen staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0405.501.075.

Is Firma W. Onraedt en Kinderen nog actief?

Ja. Firma W. Onraedt en Kinderen is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".