btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Fondation Despret

Vrijwillige ontbinding – vereffening Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0406.675.765
Rechtstoestand
Vrijwillige ontbinding – vereffening
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
01/01/1929
Zetel
Sint Michielswarande 60
1040 Etterbeek
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

Fondation Despret Sint Michielswarande 60 1040 Etterbeek BE 0406.675.765

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 22 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Sint Michielswarande 60
1040 Etterbeek
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Fondation Despret?

Het btw-nummer van Fondation Despret is BE 0406.675.765.

Wanneer werd Fondation Despret opgericht?

Fondation Despret is gestart op 01/01/1929.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Fondation Despret?

De maatschappelijke zetel van Fondation Despret is gevestigd op Sint Michielswarande 60, 1040 Etterbeek.

Wat is de rechtsvorm van Fondation Despret?

De rechtsvorm van Fondation Despret is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Fondation Despret?

De rechtstoestand van Fondation Despret is Vrijwillige ontbinding – vereffening.

Waar kan ik Fondation Despret vinden?

Fondation Despret heeft haar zetel op Sint Michielswarande 60, 1040 Etterbeek.

Is Fondation Despret een betrouwbaar bedrijf?

Fondation Despret staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0406.675.765.

Is Fondation Despret nog actief?

Nee. Fondation Despret is niet actief, in de rechtstoestand "Vrijwillige ontbinding – vereffening".