btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Flash-Transport

Goederenvervoer over de weg

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0406.850.464
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
05/09/1969
Zetel
Sint-Lambertusstraat 10
2340 Beerse
BE

Facturatiegegevens

Flash-Transport Sint-Lambertusstraat 10 2340 Beerse BE 0406.850.464

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 11 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2003260331
Sint-Lambertusstraat 10
2340 Beerse
Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Goederenvervoer over de weg in 2340 Beerse

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Flash-Transport?

Het btw-nummer van Flash-Transport is BE 0406.850.464.

Wanneer werd Flash-Transport opgericht?

Flash-Transport is gestart op 05/09/1969.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Flash-Transport?

De maatschappelijke zetel van Flash-Transport is gevestigd op Sint-Lambertusstraat 10, 2340 Beerse.

Wat is de rechtsvorm van Flash-Transport?

De rechtsvorm van Flash-Transport is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van Flash-Transport?

De rechtstoestand van Flash-Transport is Normale toestand.

Wat doet Flash-Transport?

De hoofdactiviteit van Flash-Transport is "Goederenvervoer over de weg" (NACE-BEL 49.410).

Waar kan ik Flash-Transport vinden?

Flash-Transport heeft haar zetel op Sint-Lambertusstraat 10, 2340 Beerse en 1 vestigingseenheid.

Is Flash-Transport een betrouwbaar bedrijf?

Flash-Transport staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0406.850.464.

Is Flash-Transport nog actief?

Ja. Flash-Transport is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".