btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

FOS OPEN SCOUTING

Verenigingen op het vlak van jeugdwerk

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0409.543.797
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
02/06/1966
Zetel
Zwijnaardsesteenweg 93
9000 Gent
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

FOS OPEN SCOUTING Zwijnaardsesteenweg 93 9000 Gent BE 0409.543.797

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

10 functiehouders

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 15 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2306256063
Zwijnaardsesteenweg 93
9000 Gent
Verenigingen op het vlak van jeugdwerk
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Verenigingen op het vlak van jeugdwerk in 9000 Gent

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van FOS OPEN SCOUTING?

Het btw-nummer van FOS OPEN SCOUTING is BE 0409.543.797.

Wanneer werd FOS OPEN SCOUTING opgericht?

FOS OPEN SCOUTING is gestart op 02/06/1966.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van FOS OPEN SCOUTING?

De maatschappelijke zetel van FOS OPEN SCOUTING is gevestigd op Zwijnaardsesteenweg 93, 9000 Gent.

Wat is de rechtsvorm van FOS OPEN SCOUTING?

De rechtsvorm van FOS OPEN SCOUTING is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van FOS OPEN SCOUTING?

De rechtstoestand van FOS OPEN SCOUTING is Normale toestand.

Wat doet FOS OPEN SCOUTING?

De hoofdactiviteit van FOS OPEN SCOUTING is "Verenigingen op het vlak van jeugdwerk" (NACE-BEL 94.991).

Waar kan ik FOS OPEN SCOUTING vinden?

FOS OPEN SCOUTING heeft haar zetel op Zwijnaardsesteenweg 93, 9000 Gent en 1 vestigingseenheid.

Is FOS OPEN SCOUTING een betrouwbaar bedrijf?

FOS OPEN SCOUTING staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0409.543.797.

Is FOS OPEN SCOUTING nog actief?

Ja. FOS OPEN SCOUTING is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".