btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0410.072.250
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
02/07/1949
Zetel
Rue Prunieau 5
6000 Charleroi
BE Nog 4 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS Rue Prunieau 5 6000 Charleroi BE 0410.072.250

Contact

Website
acv-csc.be
E-mail
[email protected]
E-mail
[email protected]

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 5 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Rue Prunieau 5
6000 Charleroi
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS?

Het btw-nummer van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is BE 0410.072.250.

Wanneer werd SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS opgericht?

SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is gestart op 02/07/1949.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS?

De maatschappelijke zetel van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is gevestigd op Rue Prunieau 5, 6000 Charleroi.

Wat is de rechtsvorm van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS?

De rechtsvorm van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS?

De rechtstoestand van SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is Normale toestand.

Waar kan ik SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS vinden?

SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS heeft haar zetel op Rue Prunieau 5, 6000 Charleroi.

Is SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS een betrouwbaar bedrijf?

SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0410.072.250.

Is SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS nog actief?

Ja. SOLIDARITE DES TRAVAILLEURS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".