btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Nationaal Agrarisch Centrum

Beroepsopleiding

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0419.085.035
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
26/09/1978
Zetel
Industrieweg 53
8800 Roeselare
BE Nog 8 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Nationaal Agrarisch Centrum Industrieweg 53 8800 Roeselare BE 0419.085.035

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Onderwijs

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 10 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2159415186
Industrieweg 53
8800 Roeselare
Beroepsopleiding
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Beroepsopleiding in 8800 Roeselare

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Nationaal Agrarisch Centrum?

Het btw-nummer van Nationaal Agrarisch Centrum is BE 0419.085.035.

Wanneer werd Nationaal Agrarisch Centrum opgericht?

Nationaal Agrarisch Centrum is gestart op 26/09/1978.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Nationaal Agrarisch Centrum?

De maatschappelijke zetel van Nationaal Agrarisch Centrum is gevestigd op Industrieweg 53, 8800 Roeselare.

Wat is de rechtsvorm van Nationaal Agrarisch Centrum?

De rechtsvorm van Nationaal Agrarisch Centrum is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Nationaal Agrarisch Centrum?

De rechtstoestand van Nationaal Agrarisch Centrum is Normale toestand.

Wat doet Nationaal Agrarisch Centrum?

De hoofdactiviteit van Nationaal Agrarisch Centrum is "Beroepsopleiding" (NACE-BEL 85.592).

Waar kan ik Nationaal Agrarisch Centrum vinden?

Nationaal Agrarisch Centrum heeft haar zetel op Industrieweg 53, 8800 Roeselare en 1 vestigingseenheid.

Is Nationaal Agrarisch Centrum een betrouwbaar bedrijf?

Nationaal Agrarisch Centrum staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0419.085.035.

Is Nationaal Agrarisch Centrum nog actief?

Ja. Nationaal Agrarisch Centrum is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".