btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

APOTHEEK VAN GORP

Detailhandel in farmaceutische producten

Normale toestand Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0426.258.283
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
27/09/1984
Zetel
Luikersteenweg 193
3500 Hasselt
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

APOTHEEK VAN GORP Luikersteenweg 193 3500 Hasselt BE 0426.258.283

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2025505894
Luikersteenweg 193
3500 Hasselt
Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in farmaceutische producten in 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van APOTHEEK VAN GORP?

Het btw-nummer van APOTHEEK VAN GORP is BE 0426.258.283.

Wanneer werd APOTHEEK VAN GORP opgericht?

APOTHEEK VAN GORP is gestart op 27/09/1984.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van APOTHEEK VAN GORP?

De maatschappelijke zetel van APOTHEEK VAN GORP is gevestigd op Luikersteenweg 193, 3500 Hasselt.

Wat is de rechtsvorm van APOTHEEK VAN GORP?

De rechtsvorm van APOTHEEK VAN GORP is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van APOTHEEK VAN GORP?

De rechtstoestand van APOTHEEK VAN GORP is Normale toestand.

Wat doet APOTHEEK VAN GORP?

De hoofdactiviteit van APOTHEEK VAN GORP is "Detailhandel in farmaceutische producten" (NACE-BEL 47.730).

Waar kan ik APOTHEEK VAN GORP vinden?

APOTHEEK VAN GORP heeft haar zetel op Luikersteenweg 193, 3500 Hasselt en 1 vestigingseenheid.

Is APOTHEEK VAN GORP een betrouwbaar bedrijf?

APOTHEEK VAN GORP staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0426.258.283.

Is APOTHEEK VAN GORP nog actief?

Ja. APOTHEEK VAN GORP is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".