btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

VEREYCKEN & VEREYCKEN

Ontwerpen van computerprogramma’s

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0428.280.536
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
15/12/1985
Zetel
Veldkant 2
2550 Kontich
BE Nog 12 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

VEREYCKEN & VEREYCKEN Veldkant 2 2550 Kontich BE 0428.280.536

Contact

Website
vereycken.be
E-mail
[email protected]
Telefoon
+3234513333

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 7 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2037062257
Veldkant 2
2550 Kontich
Ontwerpen van computerprogramma’s
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Ontwerpen van computerprogramma’s in 2550 Kontich

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van VEREYCKEN & VEREYCKEN?

Het btw-nummer van VEREYCKEN & VEREYCKEN is BE 0428.280.536.

Wanneer werd VEREYCKEN & VEREYCKEN opgericht?

VEREYCKEN & VEREYCKEN is gestart op 15/12/1985.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van VEREYCKEN & VEREYCKEN?

De maatschappelijke zetel van VEREYCKEN & VEREYCKEN is gevestigd op Veldkant 2, 2550 Kontich.

Wat is de rechtsvorm van VEREYCKEN & VEREYCKEN?

De rechtsvorm van VEREYCKEN & VEREYCKEN is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van VEREYCKEN & VEREYCKEN?

De rechtstoestand van VEREYCKEN & VEREYCKEN is Normale toestand.

Wat doet VEREYCKEN & VEREYCKEN?

De hoofdactiviteit van VEREYCKEN & VEREYCKEN is "Ontwerpen van computerprogramma’s" (NACE-BEL 62.100).

Waar kan ik VEREYCKEN & VEREYCKEN vinden?

VEREYCKEN & VEREYCKEN heeft haar zetel op Veldkant 2, 2550 Kontich en 1 vestigingseenheid.

Is VEREYCKEN & VEREYCKEN een betrouwbaar bedrijf?

VEREYCKEN & VEREYCKEN staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0428.280.536.

Is VEREYCKEN & VEREYCKEN nog actief?

Ja. VEREYCKEN & VEREYCKEN is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".