btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CHOCOLATERIE VENERANDE

Vrijwillige ontbinding – vereffening Coöperatieve vennootschap (oud statuut) Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0433.147.461
Rechtstoestand
Vrijwillige ontbinding – vereffening
Status
Actief
Rechtsvorm
Coöperatieve vennootschap (oud statuut)
Startdatum
23/12/1987
Zetel
Koningsstraat 10
8400 Oostende
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

CHOCOLATERIE VENERANDE Koningsstraat 10 8400 Oostende BE 0433.147.461

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2033236202
Koningsstraat 10
8400 Oostende
Groothandel in suiker, chocolade en suikerwerk
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CHOCOLATERIE VENERANDE?

Het btw-nummer van CHOCOLATERIE VENERANDE is BE 0433.147.461.

Wanneer werd CHOCOLATERIE VENERANDE opgericht?

CHOCOLATERIE VENERANDE is gestart op 23/12/1987.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CHOCOLATERIE VENERANDE?

De maatschappelijke zetel van CHOCOLATERIE VENERANDE is gevestigd op Koningsstraat 10, 8400 Oostende.

Wat is de rechtsvorm van CHOCOLATERIE VENERANDE?

De rechtsvorm van CHOCOLATERIE VENERANDE is Coöperatieve vennootschap (oud statuut).

Wat is de rechtstoestand van CHOCOLATERIE VENERANDE?

De rechtstoestand van CHOCOLATERIE VENERANDE is Vrijwillige ontbinding – vereffening.

Waar kan ik CHOCOLATERIE VENERANDE vinden?

CHOCOLATERIE VENERANDE heeft haar zetel op Koningsstraat 10, 8400 Oostende en 1 vestigingseenheid.

Is CHOCOLATERIE VENERANDE een betrouwbaar bedrijf?

CHOCOLATERIE VENERANDE staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0433.147.461.

Is CHOCOLATERIE VENERANDE nog actief?

Nee. CHOCOLATERIE VENERANDE is niet actief, in de rechtstoestand "Vrijwillige ontbinding – vereffening".