btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

SCHELLAERT METALS

Groothandel in ijzer- en staalschroot en in oude non-ferrometalen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0433.934.844
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
30/03/1988
Zetel
Nijverheidslaan 21
8580 Avelgem
BE

Facturatiegegevens

SCHELLAERT METALS Nijverheidslaan 21 8580 Avelgem BE 0433.934.844

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2037475991
Nijverheidslaan 21
8580 Avelgem
Inzameling van ongevaarlijk afval
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van SCHELLAERT METALS?

Het btw-nummer van SCHELLAERT METALS is BE 0433.934.844.

Wanneer werd SCHELLAERT METALS opgericht?

SCHELLAERT METALS is gestart op 30/03/1988.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van SCHELLAERT METALS?

De maatschappelijke zetel van SCHELLAERT METALS is gevestigd op Nijverheidslaan 21, 8580 Avelgem.

Wat is de rechtsvorm van SCHELLAERT METALS?

De rechtsvorm van SCHELLAERT METALS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van SCHELLAERT METALS?

De rechtstoestand van SCHELLAERT METALS is Normale toestand.

Wat doet SCHELLAERT METALS?

De hoofdactiviteit van SCHELLAERT METALS is "Groothandel in ijzer- en staalschroot en in oude non-ferrometalen" (NACE-BEL 46.872).

Waar kan ik SCHELLAERT METALS vinden?

SCHELLAERT METALS heeft haar zetel op Nijverheidslaan 21, 8580 Avelgem en 1 vestigingseenheid.

Is SCHELLAERT METALS een betrouwbaar bedrijf?

SCHELLAERT METALS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0433.934.844.

Is SCHELLAERT METALS nog actief?

Ja. SCHELLAERT METALS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".