btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Lucie Henket

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0439.201.746
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
09/02/1989
Zetel
Rue de la Chaîne 8
4630 Soumagne
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

Lucie Henket Rue de la Chaîne 8 4630 Soumagne BE 0439.201.746

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 6 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Rue de la Chaîne 8
4630 Soumagne
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Lucie Henket?

Het btw-nummer van Lucie Henket is BE 0439.201.746.

Wanneer werd Lucie Henket opgericht?

Lucie Henket is gestart op 09/02/1989.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Lucie Henket?

De maatschappelijke zetel van Lucie Henket is gevestigd op Rue de la Chaîne 8, 4630 Soumagne.

Wat is de rechtsvorm van Lucie Henket?

De rechtsvorm van Lucie Henket is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van Lucie Henket?

De rechtstoestand van Lucie Henket is Normale toestand.

Waar kan ik Lucie Henket vinden?

Lucie Henket heeft haar zetel op Rue de la Chaîne 8, 4630 Soumagne.

Is Lucie Henket een betrouwbaar bedrijf?

Lucie Henket staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0439.201.746.

Is Lucie Henket nog actief?

Ja. Lucie Henket is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".