btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

IMPORTADORA LATINA

Normale toestand Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0439.468.792
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
06/12/1989
Zetel
Karel Rogierplein 37
1210 Sint-Joost-ten-Node
BE

Facturatiegegevens

IMPORTADORA LATINA Karel Rogierplein 37 1210 Sint-Joost-ten-Node BE 0439.468.792

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 maand geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2046301805
Karel Rogierplein 37
1210 Sint-Joost-ten-Node
Niet-gespecialiseerde groothandel
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van IMPORTADORA LATINA?

Het btw-nummer van IMPORTADORA LATINA is BE 0439.468.792.

Wanneer werd IMPORTADORA LATINA opgericht?

IMPORTADORA LATINA is gestart op 06/12/1989.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van IMPORTADORA LATINA?

De maatschappelijke zetel van IMPORTADORA LATINA is gevestigd op Karel Rogierplein 37, 1210 Sint-Joost-ten-Node.

Wat is de rechtsvorm van IMPORTADORA LATINA?

De rechtsvorm van IMPORTADORA LATINA is Coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van IMPORTADORA LATINA?

De rechtstoestand van IMPORTADORA LATINA is Normale toestand.

Waar kan ik IMPORTADORA LATINA vinden?

IMPORTADORA LATINA heeft haar zetel op Karel Rogierplein 37, 1210 Sint-Joost-ten-Node en 1 vestigingseenheid.

Is IMPORTADORA LATINA een betrouwbaar bedrijf?

IMPORTADORA LATINA staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0439.468.792.

Is IMPORTADORA LATINA nog actief?

Ja. IMPORTADORA LATINA is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".