btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Gite de Thyrifays

Gites, vakantiewoningen en -appartementen

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0462.598.641
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
13/02/1998
Zetel
Thiryfays 2
6810 Chiny
BE

Facturatiegegevens

Gite de Thyrifays Thiryfays 2 6810 Chiny BE 0462.598.641

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

In de buurt

Gites, vakantiewoningen en -appartementen in 6810 Chiny

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Gite de Thyrifays?

Het btw-nummer van Gite de Thyrifays is BE 0462.598.641.

Wanneer werd Gite de Thyrifays opgericht?

Gite de Thyrifays is gestart op 13/02/1998.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Gite de Thyrifays?

De maatschappelijke zetel van Gite de Thyrifays is gevestigd op Thiryfays 2, 6810 Chiny.

Wat is de rechtsvorm van Gite de Thyrifays?

De rechtsvorm van Gite de Thyrifays is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van Gite de Thyrifays?

De rechtstoestand van Gite de Thyrifays is Normale toestand.

Wat doet Gite de Thyrifays?

De hoofdactiviteit van Gite de Thyrifays is "Gites, vakantiewoningen en -appartementen" (NACE-BEL 55.203).

Waar kan ik Gite de Thyrifays vinden?

Gite de Thyrifays heeft haar zetel op Thiryfays 2, 6810 Chiny.

Is Gite de Thyrifays een betrouwbaar bedrijf?

Gite de Thyrifays staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0462.598.641.

Is Gite de Thyrifays nog actief?

Ja. Gite de Thyrifays is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".