btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

CELESIMMO SCRL

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0464.320.192
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
09/10/1998
Zetel
Rue de Clairvaux 40
1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
BE Nog 26 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

CELESIMMO SCRL Rue de Clairvaux 40 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve BE 0464.320.192

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2094728163
Chaussée de Louvain 150
1300 Wavre
Verhuur van eigen onroerend goed
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van CELESIMMO SCRL?

Het btw-nummer van CELESIMMO SCRL is BE 0464.320.192.

Wanneer werd CELESIMMO SCRL opgericht?

CELESIMMO SCRL is gestart op 09/10/1998.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van CELESIMMO SCRL?

De maatschappelijke zetel van CELESIMMO SCRL is gevestigd op Rue de Clairvaux 40, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve.

Wat is de rechtsvorm van CELESIMMO SCRL?

De rechtsvorm van CELESIMMO SCRL is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van CELESIMMO SCRL?

De rechtstoestand van CELESIMMO SCRL is Normale toestand.

Waar kan ik CELESIMMO SCRL vinden?

CELESIMMO SCRL heeft haar zetel op Rue de Clairvaux 40, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve en 1 vestigingseenheid.

Is CELESIMMO SCRL een betrouwbaar bedrijf?

CELESIMMO SCRL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0464.320.192.

Is CELESIMMO SCRL nog actief?

Ja. CELESIMMO SCRL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".