btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GARAGE KENENS

Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0466.623.943
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
29/07/1999
Zetel
Paalsesteenweg 239
3583 Beringen
BE Nog 2 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

GARAGE KENENS Paalsesteenweg 239 3583 Beringen BE 0466.623.943

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2093023042
Paalsesteenweg 239
3583 Beringen
Groothandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) in 3583 Beringen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GARAGE KENENS?

Het btw-nummer van GARAGE KENENS is BE 0466.623.943.

Wanneer werd GARAGE KENENS opgericht?

GARAGE KENENS is gestart op 29/07/1999.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GARAGE KENENS?

De maatschappelijke zetel van GARAGE KENENS is gevestigd op Paalsesteenweg 239, 3583 Beringen.

Wat is de rechtsvorm van GARAGE KENENS?

De rechtsvorm van GARAGE KENENS is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van GARAGE KENENS?

De rechtstoestand van GARAGE KENENS is Normale toestand.

Wat doet GARAGE KENENS?

De hoofdactiviteit van GARAGE KENENS is "Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)" (NACE-BEL 47.811).

Waar kan ik GARAGE KENENS vinden?

GARAGE KENENS heeft haar zetel op Paalsesteenweg 239, 3583 Beringen en 1 vestigingseenheid.

Is GARAGE KENENS een betrouwbaar bedrijf?

GARAGE KENENS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0466.623.943.

Is GARAGE KENENS nog actief?

Ja. GARAGE KENENS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".