btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

JOURS TRANQUILLES

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0466.934.640
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
10/02/1999
Zetel
Scepterstraat 78
1050 Elsene
BE Nog 4 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

JOURS TRANQUILLES Scepterstraat 78 1050 Elsene BE 0466.934.640

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Scepterstraat 78
1050 Elsene
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van JOURS TRANQUILLES?

Het btw-nummer van JOURS TRANQUILLES is BE 0466.934.640.

Wanneer werd JOURS TRANQUILLES opgericht?

JOURS TRANQUILLES is gestart op 10/02/1999.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van JOURS TRANQUILLES?

De maatschappelijke zetel van JOURS TRANQUILLES is gevestigd op Scepterstraat 78, 1050 Elsene.

Wat is de rechtsvorm van JOURS TRANQUILLES?

De rechtsvorm van JOURS TRANQUILLES is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van JOURS TRANQUILLES?

De rechtstoestand van JOURS TRANQUILLES is Normale toestand.

Waar kan ik JOURS TRANQUILLES vinden?

JOURS TRANQUILLES heeft haar zetel op Scepterstraat 78, 1050 Elsene.

Is JOURS TRANQUILLES een betrouwbaar bedrijf?

JOURS TRANQUILLES staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0466.934.640.

Is JOURS TRANQUILLES nog actief?

Ja. JOURS TRANQUILLES is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".