btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES

Groothandel in gereedschapswerktuigen

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0470.453.067
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
15/02/2000
Zetel
Stationsplein 51
8770 Ingelmunster
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES Stationsplein 51 8770 Ingelmunster BE 0470.453.067

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2099446719
Stationsplein 51
8770 Ingelmunster
Vervaardiging van metalen constructiewerken voor industriƫle uitrusting (bv voor hoogovens, hijs- en hefwerktuigen, enz)
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Groothandel in gereedschapswerktuigen in 8770 Ingelmunster

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES?

Het btw-nummer van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is BE 0470.453.067.

Wanneer werd TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES opgericht?

TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is gestart op 15/02/2000.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES?

De maatschappelijke zetel van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is gevestigd op Stationsplein 51, 8770 Ingelmunster.

Wat is de rechtsvorm van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES?

De rechtsvorm van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES?

De rechtstoestand van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is Normale toestand.

Wat doet TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES?

De hoofdactiviteit van TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is "Groothandel in gereedschapswerktuigen" (NACE-BEL 46.620).

Waar kan ik TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES vinden?

TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES heeft haar zetel op Stationsplein 51, 8770 Ingelmunster en 1 vestigingseenheid.

Is TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES een betrouwbaar bedrijf?

TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0470.453.067.

Is TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES nog actief?

Ja. TECHNICAL EQUIPMENT SUPPLIES is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".