btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

EXCITE INTERIORS

Activiteiten van bouwarchitecten

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0471.892.429
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
16/05/2000
Zetel
Hundelgemsesteenweg 207
9820 Merelbeke-Melle
BE

Facturatiegegevens

EXCITE INTERIORS Hundelgemsesteenweg 207 9820 Merelbeke-Melle BE 0471.892.429

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2099624881
Hundelgemsesteenweg 207
9820 Merelbeke-Melle
Vervaardiging van geassembleerde parketvloeren
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van bouwarchitecten in 9820 Merelbeke-Melle

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van EXCITE INTERIORS?

Het btw-nummer van EXCITE INTERIORS is BE 0471.892.429.

Wanneer werd EXCITE INTERIORS opgericht?

EXCITE INTERIORS is gestart op 16/05/2000.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van EXCITE INTERIORS?

De maatschappelijke zetel van EXCITE INTERIORS is gevestigd op Hundelgemsesteenweg 207, 9820 Merelbeke-Melle.

Wat is de rechtsvorm van EXCITE INTERIORS?

De rechtsvorm van EXCITE INTERIORS is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van EXCITE INTERIORS?

De rechtstoestand van EXCITE INTERIORS is Normale toestand.

Wat doet EXCITE INTERIORS?

De hoofdactiviteit van EXCITE INTERIORS is "Activiteiten van bouwarchitecten" (NACE-BEL 71.111).

Waar kan ik EXCITE INTERIORS vinden?

EXCITE INTERIORS heeft haar zetel op Hundelgemsesteenweg 207, 9820 Merelbeke-Melle en 1 vestigingseenheid.

Is EXCITE INTERIORS een betrouwbaar bedrijf?

EXCITE INTERIORS staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0471.892.429.

Is EXCITE INTERIORS nog actief?

Ja. EXCITE INTERIORS is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".