btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

PACE INTERNATIONAL

Groothandel in schoeisel

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0473.336.244
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
23/11/2000
Zetel
Avenue Reine Astrid 54
1410 Waterloo
BE Nog 4 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

PACE INTERNATIONAL Avenue Reine Astrid 54 1410 Waterloo BE 0473.336.244

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2096860480
Avenue Reine Astrid 54
1410 Waterloo
Ontwikkeling van residentiƫle bouwprojecten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Groothandel in schoeisel in 1410 Waterloo

  • Mavaj
    Avenue du Manoir 64
    BE 0536.270.339
  • NAWANI
    Avenue Belle Vue 1
    BE 0886.277.815

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van PACE INTERNATIONAL?

Het btw-nummer van PACE INTERNATIONAL is BE 0473.336.244.

Wanneer werd PACE INTERNATIONAL opgericht?

PACE INTERNATIONAL is gestart op 23/11/2000.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van PACE INTERNATIONAL?

De maatschappelijke zetel van PACE INTERNATIONAL is gevestigd op Avenue Reine Astrid 54, 1410 Waterloo.

Wat is de rechtsvorm van PACE INTERNATIONAL?

De rechtsvorm van PACE INTERNATIONAL is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van PACE INTERNATIONAL?

De rechtstoestand van PACE INTERNATIONAL is Normale toestand.

Wat doet PACE INTERNATIONAL?

De hoofdactiviteit van PACE INTERNATIONAL is "Groothandel in schoeisel" (NACE-BEL 46.425).

Waar kan ik PACE INTERNATIONAL vinden?

PACE INTERNATIONAL heeft haar zetel op Avenue Reine Astrid 54, 1410 Waterloo en 1 vestigingseenheid.

Is PACE INTERNATIONAL een betrouwbaar bedrijf?

PACE INTERNATIONAL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0473.336.244.

Is PACE INTERNATIONAL nog actief?

Ja. PACE INTERNATIONAL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".