btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GODFRIND SRL

Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0474.567.451
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
27/04/2001
Zetel
Marvie 54
6600 Bastogne
BE

Facturatiegegevens

GODFRIND SRL Marvie 54 6600 Bastogne BE 0474.567.451

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2098092578
Marvie 54
6600 Bastogne
Vervaardiging van geprefabriceerde gebouwen, overwegend van metaal : bouwketen, modulaire tentoonstellingselementen, telefooncellen, enz
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit in 6600 Bastogne

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GODFRIND SRL?

Het btw-nummer van GODFRIND SRL is BE 0474.567.451.

Wanneer werd GODFRIND SRL opgericht?

GODFRIND SRL is gestart op 27/04/2001.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GODFRIND SRL?

De maatschappelijke zetel van GODFRIND SRL is gevestigd op Marvie 54, 6600 Bastogne.

Wat is de rechtsvorm van GODFRIND SRL?

De rechtsvorm van GODFRIND SRL is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van GODFRIND SRL?

De rechtstoestand van GODFRIND SRL is Normale toestand.

Wat doet GODFRIND SRL?

De hoofdactiviteit van GODFRIND SRL is "Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit" (NACE-BEL 43.222).

Waar kan ik GODFRIND SRL vinden?

GODFRIND SRL heeft haar zetel op Marvie 54, 6600 Bastogne en 1 vestigingseenheid.

Is GODFRIND SRL een betrouwbaar bedrijf?

GODFRIND SRL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0474.567.451.

Is GODFRIND SRL nog actief?

Ja. GODFRIND SRL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".