btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

inQIusion Bruxelles

Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0476.732.036
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
10/09/2001
Zetel
Kolenmarkt 42
1000 Brussel
BE Nog 25 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

inQIusion Bruxelles Kolenmarkt 42 1000 Brussel BE 0476.732.036

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2173921636
Kolenmarkt 42
1000 Brussel
Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg in 1000 Brussel

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van inQIusion Bruxelles?

Het btw-nummer van inQIusion Bruxelles is BE 0476.732.036.

Wanneer werd inQIusion Bruxelles opgericht?

inQIusion Bruxelles is gestart op 10/09/2001.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van inQIusion Bruxelles?

De maatschappelijke zetel van inQIusion Bruxelles is gevestigd op Kolenmarkt 42, 1000 Brussel.

Wat is de rechtsvorm van inQIusion Bruxelles?

De rechtsvorm van inQIusion Bruxelles is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van inQIusion Bruxelles?

De rechtstoestand van inQIusion Bruxelles is Normale toestand.

Wat doet inQIusion Bruxelles?

De hoofdactiviteit van inQIusion Bruxelles is "Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, neg" (NACE-BEL 88.999).

Waar kan ik inQIusion Bruxelles vinden?

inQIusion Bruxelles heeft haar zetel op Kolenmarkt 42, 1000 Brussel en 1 vestigingseenheid.

Is inQIusion Bruxelles een betrouwbaar bedrijf?

inQIusion Bruxelles staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0476.732.036.

Is inQIusion Bruxelles nog actief?

Ja. inQIusion Bruxelles is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".