btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ZEN CAR HOLDING

Vermogensbeheer

Opening faillissement Naamloze vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0478.548.411
Rechtstoestand
Opening faillissement
Status
Actief
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Startdatum
11/10/2002
Zetel
Louizalaan 251
1050 Elsene
BE Nog 198 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

ZEN CAR HOLDING Louizalaan 251 1050 Elsene BE 0478.548.411

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 16 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2200331766
Louizalaan 251
1050 Elsene
Overige financiële dienstverlening, neg
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Vermogensbeheer in 1050 Elsene

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ZEN CAR HOLDING?

Het btw-nummer van ZEN CAR HOLDING is BE 0478.548.411.

Wanneer werd ZEN CAR HOLDING opgericht?

ZEN CAR HOLDING is gestart op 11/10/2002.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ZEN CAR HOLDING?

De maatschappelijke zetel van ZEN CAR HOLDING is gevestigd op Louizalaan 251, 1050 Elsene.

Wat is de rechtsvorm van ZEN CAR HOLDING?

De rechtsvorm van ZEN CAR HOLDING is Naamloze vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van ZEN CAR HOLDING?

De rechtstoestand van ZEN CAR HOLDING is Opening faillissement.

Wat doet ZEN CAR HOLDING?

De hoofdactiviteit van ZEN CAR HOLDING is "Vermogensbeheer" (NACE-BEL 66.300).

Waar kan ik ZEN CAR HOLDING vinden?

ZEN CAR HOLDING heeft haar zetel op Louizalaan 251, 1050 Elsene en 1 vestigingseenheid.

Is ZEN CAR HOLDING een betrouwbaar bedrijf?

ZEN CAR HOLDING staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0478.548.411.

Is ZEN CAR HOLDING nog actief?

Nee. ZEN CAR HOLDING is niet actief, in de rechtstoestand "Opening faillissement".