btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

L'ACTION DE DIEU

Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0478.941.359
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Startdatum
13/06/2002
Zetel
Nerviërsstraat 63
1730 Asse
BE

Facturatiegegevens

L'ACTION DE DIEU Nerviërsstraat 63 1730 Asse BE 0478.941.359

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 20 uur geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
Nerviërsstraat 63
1730 Asse
-
Zetel

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van L'ACTION DE DIEU?

Het btw-nummer van L'ACTION DE DIEU is BE 0478.941.359.

Wanneer werd L'ACTION DE DIEU opgericht?

L'ACTION DE DIEU is gestart op 13/06/2002.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van L'ACTION DE DIEU?

De maatschappelijke zetel van L'ACTION DE DIEU is gevestigd op Nerviërsstraat 63, 1730 Asse.

Wat is de rechtsvorm van L'ACTION DE DIEU?

De rechtsvorm van L'ACTION DE DIEU is Vereniging zonder winstoogmerk.

Wat is de rechtstoestand van L'ACTION DE DIEU?

De rechtstoestand van L'ACTION DE DIEU is Normale toestand.

Waar kan ik L'ACTION DE DIEU vinden?

L'ACTION DE DIEU heeft haar zetel op Nerviërsstraat 63, 1730 Asse.

Is L'ACTION DE DIEU een betrouwbaar bedrijf?

L'ACTION DE DIEU staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0478.941.359.

Is L'ACTION DE DIEU nog actief?

Ja. L'ACTION DE DIEU is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".