btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

GDN CONSULTING

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0480.418.729
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
30/05/2003
Zetel
Voetweg 67
2560 Nijlen
BE

Facturatiegegevens

GDN CONSULTING Voetweg 67 2560 Nijlen BE 0480.418.729

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2133192821
Voetweg 67
2560 Nijlen
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten in 2560 Nijlen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van GDN CONSULTING?

Het btw-nummer van GDN CONSULTING is BE 0480.418.729.

Wanneer werd GDN CONSULTING opgericht?

GDN CONSULTING is gestart op 30/05/2003.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van GDN CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van GDN CONSULTING is gevestigd op Voetweg 67, 2560 Nijlen.

Wat is de rechtsvorm van GDN CONSULTING?

De rechtsvorm van GDN CONSULTING is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van GDN CONSULTING?

De rechtstoestand van GDN CONSULTING is Normale toestand.

Wat doet GDN CONSULTING?

De hoofdactiviteit van GDN CONSULTING is "Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten" (NACE-BEL 62.200).

Waar kan ik GDN CONSULTING vinden?

GDN CONSULTING heeft haar zetel op Voetweg 67, 2560 Nijlen en 1 vestigingseenheid.

Is GDN CONSULTING een betrouwbaar bedrijf?

GDN CONSULTING staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0480.418.729.

Is GDN CONSULTING nog actief?

Ja. GDN CONSULTING is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".