btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Favache, Yanick

Landschapsverzorging

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0501.857.709
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
23/05/2016
Zetel
-

Facturatiegegevens

Favache, Yanick BE 0501.857.709

Contact

Telefoon
+32495723160

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2253113327
Sporthalstraat 9
1981 Zemst
Snoeien van fruitbomen en wijnstokken
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Favache, Yanick?

Het btw-nummer van Favache, Yanick is BE 0501.857.709.

Wanneer werd Favache, Yanick opgericht?

Favache, Yanick is gestart op 23/05/2016.

Wat is de rechtsvorm van Favache, Yanick?

De rechtsvorm van Favache, Yanick is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Favache, Yanick?

De rechtstoestand van Favache, Yanick is Normale toestand.

Wat doet Favache, Yanick?

De hoofdactiviteit van Favache, Yanick is "Landschapsverzorging" (NACE-BEL 81.300).

Is Favache, Yanick een betrouwbaar bedrijf?

Favache, Yanick staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0501.857.709.

Is Favache, Yanick nog actief?

Ja. Favache, Yanick is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".