btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

TE KOOK

Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0502.983.404
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Startdatum
28/01/2013
Zetel
Vrijdagmarkt 7-8
2000 Antwerpen
BE

Facturatiegegevens

TE KOOK Vrijdagmarkt 7-8 2000 Antwerpen BE 0502.983.404

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2220308125
Vrijdagmarkt 7-8
2000 Antwerpen
Restaurant van het traditionele type
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van TE KOOK?

Het btw-nummer van TE KOOK is BE 0502.983.404.

Wanneer werd TE KOOK opgericht?

TE KOOK is gestart op 28/01/2013.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van TE KOOK?

De maatschappelijke zetel van TE KOOK is gevestigd op Vrijdagmarkt 7-8, 2000 Antwerpen.

Wat is de rechtsvorm van TE KOOK?

De rechtsvorm van TE KOOK is Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

Wat is de rechtstoestand van TE KOOK?

De rechtstoestand van TE KOOK is Normale toestand.

Waar kan ik TE KOOK vinden?

TE KOOK heeft haar zetel op Vrijdagmarkt 7-8, 2000 Antwerpen en 1 vestigingseenheid.

Is TE KOOK een betrouwbaar bedrijf?

TE KOOK staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0502.983.404.

Is TE KOOK nog actief?

Ja. TE KOOK is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".