btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Doppagne, Isabelle

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0503.798.796
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
04/02/2013
Zetel
-

Facturatiegegevens

Doppagne, Isabelle BE 0503.798.796

Contact

Telefoon
+3284314667

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2216102877
Aye, Rue Espinthe 42
6900 Marche-en-Famenne
Kleinhandel in artikelen, andere dan voedingsmiddelen, neg
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Doppagne, Isabelle?

Het btw-nummer van Doppagne, Isabelle is BE 0503.798.796.

Wanneer werd Doppagne, Isabelle opgericht?

Doppagne, Isabelle is gestart op 04/02/2013.

Wat is de rechtsvorm van Doppagne, Isabelle?

De rechtsvorm van Doppagne, Isabelle is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Doppagne, Isabelle?

De rechtstoestand van Doppagne, Isabelle is Normale toestand.

Is Doppagne, Isabelle een betrouwbaar bedrijf?

Doppagne, Isabelle staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0503.798.796.

Is Doppagne, Isabelle nog actief?

Ja. Doppagne, Isabelle is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".