btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

BV LINDETOURS VOERENDAAL

Normale toestand Buitenlandse entiteit Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0504.882.228
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Startdatum
13/02/2013
Zetel
LINDELAUFEN GEWANDE 10
6367 AZ VOERENDAAL
Nederland

Facturatiegegevens

BV LINDETOURS VOERENDAAL LINDELAUFEN GEWANDE 10 6367 AZ VOERENDAAL Nederland BE 0504.882.228

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van BV LINDETOURS VOERENDAAL?

Het btw-nummer van BV LINDETOURS VOERENDAAL is BE 0504.882.228.

Wanneer werd BV LINDETOURS VOERENDAAL opgericht?

BV LINDETOURS VOERENDAAL is gestart op 13/02/2013.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van BV LINDETOURS VOERENDAAL?

De maatschappelijke zetel van BV LINDETOURS VOERENDAAL is gevestigd op LINDELAUFEN GEWANDE 10, 6367 AZ VOERENDAAL.

Wat is de rechtsvorm van BV LINDETOURS VOERENDAAL?

De rechtsvorm van BV LINDETOURS VOERENDAAL is Buitenlandse entiteit.

Wat is de rechtstoestand van BV LINDETOURS VOERENDAAL?

De rechtstoestand van BV LINDETOURS VOERENDAAL is Normale toestand.

Waar kan ik BV LINDETOURS VOERENDAAL vinden?

BV LINDETOURS VOERENDAAL heeft haar zetel op LINDELAUFEN GEWANDE 10, 6367 AZ VOERENDAAL.

Is BV LINDETOURS VOERENDAAL een betrouwbaar bedrijf?

BV LINDETOURS VOERENDAAL staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0504.882.228.

Is BV LINDETOURS VOERENDAAL nog actief?

Ja. BV LINDETOURS VOERENDAAL is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".