btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Schellekens, Marc

Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0508.245.257
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
23/03/2017
Zetel
-

Facturatiegegevens

Schellekens, Marc BE 0508.245.257

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 4 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2033884914
Handboogstraat 6
2180 Antwerpen
Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Schellekens, Marc?

Het btw-nummer van Schellekens, Marc is BE 0508.245.257.

Wanneer werd Schellekens, Marc opgericht?

Schellekens, Marc is gestart op 23/03/2017.

Wat is de rechtsvorm van Schellekens, Marc?

De rechtsvorm van Schellekens, Marc is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Schellekens, Marc?

De rechtstoestand van Schellekens, Marc is Normale toestand.

Wat doet Schellekens, Marc?

De hoofdactiviteit van Schellekens, Marc is "Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg" (NACE-BEL 93.299).

Is Schellekens, Marc een betrouwbaar bedrijf?

Schellekens, Marc staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0508.245.257.

Is Schellekens, Marc nog actief?

Ja. Schellekens, Marc is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".