btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

ValTom & Co

Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0541.470.331
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Startdatum
27/08/2013
Zetel
Rue de Virginal 279
1480 Tubize
BE

Facturatiegegevens

ValTom & Co Rue de Virginal 279 1480 Tubize BE 0541.470.331

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van ValTom & Co?

Het btw-nummer van ValTom & Co is BE 0541.470.331.

Wanneer werd ValTom & Co opgericht?

ValTom & Co is gestart op 27/08/2013.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van ValTom & Co?

De maatschappelijke zetel van ValTom & Co is gevestigd op Rue de Virginal 279, 1480 Tubize.

Wat is de rechtsvorm van ValTom & Co?

De rechtsvorm van ValTom & Co is Gewone commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van ValTom & Co?

De rechtstoestand van ValTom & Co is Normale toestand.

Waar kan ik ValTom & Co vinden?

ValTom & Co heeft haar zetel op Rue de Virginal 279, 1480 Tubize.

Is ValTom & Co een betrouwbaar bedrijf?

ValTom & Co staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0541.470.331.

Is ValTom & Co nog actief?

Ja. ValTom & Co is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".