btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Vercauteren, Frederik

Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0578.997.948
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
28/10/2019
Zetel
-

Facturatiegegevens

Vercauteren, Frederik BE 0578.997.948

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2238550261
Antwerpse Steenweg 2
9140 Temse
Groothandel in andere consumentenartikelen, neg
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Vercauteren, Frederik?

Het btw-nummer van Vercauteren, Frederik is BE 0578.997.948.

Wanneer werd Vercauteren, Frederik opgericht?

Vercauteren, Frederik is gestart op 28/10/2019.

Wat is de rechtsvorm van Vercauteren, Frederik?

De rechtsvorm van Vercauteren, Frederik is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Vercauteren, Frederik?

De rechtstoestand van Vercauteren, Frederik is Normale toestand.

Wat doet Vercauteren, Frederik?

De hoofdactiviteit van Vercauteren, Frederik is "Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg" (NACE-BEL 93.299).

Is Vercauteren, Frederik een betrouwbaar bedrijf?

Vercauteren, Frederik staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0578.997.948.

Is Vercauteren, Frederik nog actief?

Ja. Vercauteren, Frederik is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".