btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Mortier, Filip

Kappers- en barbiersactiviteiten

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0583.851.908
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/07/1976
Zetel
-

Facturatiegegevens

Mortier, Filip BE 0583.851.908

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2012349231
Grote Steenweg 117
9870 Zulte
Kappers- en barbiersactiviteiten
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Mortier, Filip?

Het btw-nummer van Mortier, Filip is BE 0583.851.908.

Wanneer werd Mortier, Filip opgericht?

Mortier, Filip is gestart op 01/07/1976.

Wat is de rechtsvorm van Mortier, Filip?

De rechtsvorm van Mortier, Filip is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Mortier, Filip?

De rechtstoestand van Mortier, Filip is Normale toestand.

Wat doet Mortier, Filip?

De hoofdactiviteit van Mortier, Filip is "Kappers- en barbiersactiviteiten" (NACE-BEL 96.210).

Is Mortier, Filip een betrouwbaar bedrijf?

Mortier, Filip staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0583.851.908.

Is Mortier, Filip nog actief?

Ja. Mortier, Filip is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".