btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van Roey, Wim

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0633.734.751
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
15/08/2015
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van Roey, Wim BE 0633.734.751

Contact

Telefoon
+32485214864

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2243482316
Lochterdijk 48
3910 Pelt
Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van Roey, Wim?

Het btw-nummer van Van Roey, Wim is BE 0633.734.751.

Wanneer werd Van Roey, Wim opgericht?

Van Roey, Wim is gestart op 15/08/2015.

Wat is de rechtsvorm van Van Roey, Wim?

De rechtsvorm van Van Roey, Wim is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van Roey, Wim?

De rechtstoestand van Van Roey, Wim is Normale toestand.

Wat doet Van Roey, Wim?

De hoofdactiviteit van Van Roey, Wim is "Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen" (NACE-BEL 43.350).

Is Van Roey, Wim een betrouwbaar bedrijf?

Van Roey, Wim staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0633.734.751.

Is Van Roey, Wim nog actief?

Ja. Van Roey, Wim is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".