btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Electro Point

Detailhandel in elektrische huishoudapparaten

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0635.767.791
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
25/08/2015
Zetel
Achttiende - Oogstwal 21
3700 Tongeren-Borgloon
BE

Facturatiegegevens

Electro Point Achttiende - Oogstwal 21 3700 Tongeren-Borgloon BE 0635.767.791

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2244967901
Achttiende - Oogstwal 21
3700 Tongeren-Borgloon
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Detailhandel in elektrische huishoudapparaten in 3700 Tongeren-Borgloon

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Electro Point?

Het btw-nummer van Electro Point is BE 0635.767.791.

Wanneer werd Electro Point opgericht?

Electro Point is gestart op 25/08/2015.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Electro Point?

De maatschappelijke zetel van Electro Point is gevestigd op Achttiende - Oogstwal 21, 3700 Tongeren-Borgloon.

Wat is de rechtsvorm van Electro Point?

De rechtsvorm van Electro Point is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Electro Point?

De rechtstoestand van Electro Point is Normale toestand.

Wat doet Electro Point?

De hoofdactiviteit van Electro Point is "Detailhandel in elektrische huishoudapparaten" (NACE-BEL 47.540).

Waar kan ik Electro Point vinden?

Electro Point heeft haar zetel op Achttiende - Oogstwal 21, 3700 Tongeren-Borgloon en 1 vestigingseenheid.

Is Electro Point een betrouwbaar bedrijf?

Electro Point staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0635.767.791.

Is Electro Point nog actief?

Ja. Electro Point is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".