btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Coster, Patrick

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0636.635.942
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
03/04/2007
Zetel
-

Facturatiegegevens

De Coster, Patrick BE 0636.635.942

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2161204045
Omleiding 9
3020 Herent
Draadgebonden en draadloze telecommunicatie en telecommunicatie via satelliet
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Coster, Patrick?

Het btw-nummer van De Coster, Patrick is BE 0636.635.942.

Wanneer werd De Coster, Patrick opgericht?

De Coster, Patrick is gestart op 03/04/2007.

Wat is de rechtsvorm van De Coster, Patrick?

De rechtsvorm van De Coster, Patrick is Andere.

Wat is de rechtstoestand van De Coster, Patrick?

De rechtstoestand van De Coster, Patrick is Normale toestand.

Is De Coster, Patrick een betrouwbaar bedrijf?

De Coster, Patrick staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0636.635.942.

Is De Coster, Patrick nog actief?

Ja. De Coster, Patrick is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".