btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Hermans, Christian

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0636.729.477
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
07/01/2003
Zetel
-

Facturatiegegevens

Hermans, Christian BE 0636.729.477

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2127063213
Grote Bollostraat 84
3120 Tremelo
Handel in elektriciteit
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Hermans, Christian?

Het btw-nummer van Hermans, Christian is BE 0636.729.477.

Wanneer werd Hermans, Christian opgericht?

Hermans, Christian is gestart op 07/01/2003.

Wat is de rechtsvorm van Hermans, Christian?

De rechtsvorm van Hermans, Christian is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Hermans, Christian?

De rechtstoestand van Hermans, Christian is Normale toestand.

Is Hermans, Christian een betrouwbaar bedrijf?

Hermans, Christian staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0636.729.477.

Is Hermans, Christian nog actief?

Ja. Hermans, Christian is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".