btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Boonman, Laurentius

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0640.369.947
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
01/11/1982
Zetel
-

Facturatiegegevens

Boonman, Laurentius BE 0640.369.947

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2021567003
Achelsendijk 27
3910 Pelt
Vervaardiging van artikelen van gips voor de bouw
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Boonman, Laurentius?

Het btw-nummer van Boonman, Laurentius is BE 0640.369.947.

Wanneer werd Boonman, Laurentius opgericht?

Boonman, Laurentius is gestart op 01/11/1982.

Wat is de rechtsvorm van Boonman, Laurentius?

De rechtsvorm van Boonman, Laurentius is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Boonman, Laurentius?

De rechtstoestand van Boonman, Laurentius is Normale toestand.

Is Boonman, Laurentius een betrouwbaar bedrijf?

Boonman, Laurentius staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0640.369.947.

Is Boonman, Laurentius nog actief?

Ja. Boonman, Laurentius is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".