btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Huysse, Michel

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0643.247.481
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
13/06/1988
Zetel
-

Facturatiegegevens

Huysse, Michel BE 0643.247.481

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 1 dag geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2038631776
Broekstraat 16
9070 Destelbergen
Vervaardiging van kantoor- en winkelmeubelen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Huysse, Michel?

Het btw-nummer van Huysse, Michel is BE 0643.247.481.

Wanneer werd Huysse, Michel opgericht?

Huysse, Michel is gestart op 13/06/1988.

Wat is de rechtsvorm van Huysse, Michel?

De rechtsvorm van Huysse, Michel is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Huysse, Michel?

De rechtstoestand van Huysse, Michel is Normale toestand.

Is Huysse, Michel een betrouwbaar bedrijf?

Huysse, Michel staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0643.247.481.

Is Huysse, Michel nog actief?

Ja. Huysse, Michel is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".