btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

SOINS INFIRMIERS AYOUBOU

Normale toestand Commanditaire vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0643.487.508
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Startdatum
20/11/2015
Zetel
Rue Général Leman 59
6200 Châtelet
BE

Facturatiegegevens

SOINS INFIRMIERS AYOUBOU Rue Général Leman 59 6200 Châtelet BE 0643.487.508

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2262161150
Rue Général Leman 59
6200 Châtelet
Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen
Zetel Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU?

Het btw-nummer van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is BE 0643.487.508.

Wanneer werd SOINS INFIRMIERS AYOUBOU opgericht?

SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is gestart op 20/11/2015.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU?

De maatschappelijke zetel van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is gevestigd op Rue Général Leman 59, 6200 Châtelet.

Wat is de rechtsvorm van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU?

De rechtsvorm van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is Commanditaire vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU?

De rechtstoestand van SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is Normale toestand.

Waar kan ik SOINS INFIRMIERS AYOUBOU vinden?

SOINS INFIRMIERS AYOUBOU heeft haar zetel op Rue Général Leman 59, 6200 Châtelet en 1 vestigingseenheid.

Is SOINS INFIRMIERS AYOUBOU een betrouwbaar bedrijf?

SOINS INFIRMIERS AYOUBOU staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0643.487.508.

Is SOINS INFIRMIERS AYOUBOU nog actief?

Ja. SOINS INFIRMIERS AYOUBOU is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".