btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

COVALFI GROUP

Activiteiten van holdings

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0646.812.232
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
20/01/2016
Zetel
Hameau du Fourcroix 12
7522 Tournai
BE Nog 1 andere onderneming op dit adres

Facturatiegegevens

COVALFI GROUP Hameau du Fourcroix 12 7522 Tournai BE 0646.812.232

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

Deze worden bij het eerstvolgende bezoek opgehaald bij de KBO.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2249893323
Hameau du Fourcroix 12
7522 Tournai
Activiteiten van holdings
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Activiteiten van holdings in 7522 Tournai

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van COVALFI GROUP?

Het btw-nummer van COVALFI GROUP is BE 0646.812.232.

Wanneer werd COVALFI GROUP opgericht?

COVALFI GROUP is gestart op 20/01/2016.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van COVALFI GROUP?

De maatschappelijke zetel van COVALFI GROUP is gevestigd op Hameau du Fourcroix 12, 7522 Tournai.

Wat is de rechtsvorm van COVALFI GROUP?

De rechtsvorm van COVALFI GROUP is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van COVALFI GROUP?

De rechtstoestand van COVALFI GROUP is Normale toestand.

Wat doet COVALFI GROUP?

De hoofdactiviteit van COVALFI GROUP is "Activiteiten van holdings" (NACE-BEL 64.210).

Waar kan ik COVALFI GROUP vinden?

COVALFI GROUP heeft haar zetel op Hameau du Fourcroix 12, 7522 Tournai en 1 vestigingseenheid.

Is COVALFI GROUP een betrouwbaar bedrijf?

COVALFI GROUP staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0646.812.232.

Is COVALFI GROUP nog actief?

Ja. COVALFI GROUP is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".