btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Van Landschoot, Filip

Cafés en bars

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0648.449.750
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
28/12/1995
Zetel
-

Facturatiegegevens

Van Landschoot, Filip BE 0648.449.750

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2122291803
Marktstraat 64
9990 Maldegem
Café-restaurants (tavernen)
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Van Landschoot, Filip?

Het btw-nummer van Van Landschoot, Filip is BE 0648.449.750.

Wanneer werd Van Landschoot, Filip opgericht?

Van Landschoot, Filip is gestart op 28/12/1995.

Wat is de rechtsvorm van Van Landschoot, Filip?

De rechtsvorm van Van Landschoot, Filip is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Van Landschoot, Filip?

De rechtstoestand van Van Landschoot, Filip is Normale toestand.

Wat doet Van Landschoot, Filip?

De hoofdactiviteit van Van Landschoot, Filip is "Cafés en bars" (NACE-BEL 56.301).

Is Van Landschoot, Filip een betrouwbaar bedrijf?

Van Landschoot, Filip staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0648.449.750.

Is Van Landschoot, Filip nog actief?

Ja. Van Landschoot, Filip is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".