btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Casa, Erico

Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0658.946.239
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
13/07/2016
Zetel
-

Facturatiegegevens

Casa, Erico BE 0658.946.239

Contact

Telefoon
+32495310975

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2254508444
Chôdes - Rue de Winboru 30
4960 Malmedy
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Casa, Erico?

Het btw-nummer van Casa, Erico is BE 0658.946.239.

Wanneer werd Casa, Erico opgericht?

Casa, Erico is gestart op 13/07/2016.

Wat is de rechtsvorm van Casa, Erico?

De rechtsvorm van Casa, Erico is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Casa, Erico?

De rechtstoestand van Casa, Erico is Normale toestand.

Wat doet Casa, Erico?

De hoofdactiviteit van Casa, Erico is "Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen" (NACE-BEL 47.830).

Is Casa, Erico een betrouwbaar bedrijf?

Casa, Erico staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0658.946.239.

Is Casa, Erico nog actief?

Ja. Casa, Erico is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".