btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Hans Durnez

Schrijnwerk

Normale toestand Besloten Vennootschap Rechtspersoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0659.880.211
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Startdatum
25/07/2016
Zetel
Petuniastraat 15
2222 Heist-op-den-Berg
BE Nog 3 andere ondernemingen op dit adres

Facturatiegegevens

Hans Durnez Petuniastraat 15 2222 Heist-op-den-Berg BE 0659.880.211

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Categorie: Bouwnijverheid

Bestuurders en eigenaars

Nog geen functiehouders

De KBO vermeldt voor deze onderneming geen functiehouders.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Maatschappelijke zetel
2255060453
Petuniastraat 15
2222 Heist-op-den-Berg
Installatie van isolatie
Zetel Actief

Externe bronnen

In de buurt

Schrijnwerk in 2222 Heist-op-den-Berg

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Hans Durnez?

Het btw-nummer van Hans Durnez is BE 0659.880.211.

Wanneer werd Hans Durnez opgericht?

Hans Durnez is gestart op 25/07/2016.

Wat is het adres van de maatschappelijke zetel van Hans Durnez?

De maatschappelijke zetel van Hans Durnez is gevestigd op Petuniastraat 15, 2222 Heist-op-den-Berg.

Wat is de rechtsvorm van Hans Durnez?

De rechtsvorm van Hans Durnez is Besloten Vennootschap.

Wat is de rechtstoestand van Hans Durnez?

De rechtstoestand van Hans Durnez is Normale toestand.

Wat doet Hans Durnez?

De hoofdactiviteit van Hans Durnez is "Schrijnwerk" (NACE-BEL 43.320).

Waar kan ik Hans Durnez vinden?

Hans Durnez heeft haar zetel op Petuniastraat 15, 2222 Heist-op-den-Berg en 1 vestigingseenheid.

Is Hans Durnez een betrouwbaar bedrijf?

Hans Durnez staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0659.880.211.

Is Hans Durnez nog actief?

Ja. Hans Durnez is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".