btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Lecarpentier, Roland

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0664.811.571
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
20/10/2016
Zetel
-

Facturatiegegevens

Lecarpentier, Roland BE 0664.811.571

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 2 dagen geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2257645009
Minnewater 13
8000 Brugge
Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Lecarpentier, Roland?

Het btw-nummer van Lecarpentier, Roland is BE 0664.811.571.

Wanneer werd Lecarpentier, Roland opgericht?

Lecarpentier, Roland is gestart op 20/10/2016.

Wat is de rechtsvorm van Lecarpentier, Roland?

De rechtsvorm van Lecarpentier, Roland is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Lecarpentier, Roland?

De rechtstoestand van Lecarpentier, Roland is Normale toestand.

Is Lecarpentier, Roland een betrouwbaar bedrijf?

Lecarpentier, Roland staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0664.811.571.

Is Lecarpentier, Roland nog actief?

Ja. Lecarpentier, Roland is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".