btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Decker, Graziella

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0665.459.986
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
09/07/1998
Zetel
-

Facturatiegegevens

De Decker, Graziella BE 0665.459.986

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO.

Vestigingen

Geen vestigingseenheden

Geen vestigingseenheden

Deze onderneming heeft alleen een maatschappelijke zetel, of de vestigingen zijn nog niet ingelezen.

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Decker, Graziella?

Het btw-nummer van De Decker, Graziella is BE 0665.459.986.

Wanneer werd De Decker, Graziella opgericht?

De Decker, Graziella is gestart op 09/07/1998.

Wat is de rechtsvorm van De Decker, Graziella?

De rechtsvorm van De Decker, Graziella is Andere.

Wat is de rechtstoestand van De Decker, Graziella?

De rechtstoestand van De Decker, Graziella is Normale toestand.

Is De Decker, Graziella een betrouwbaar bedrijf?

De Decker, Graziella staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0665.459.986.

Is De Decker, Graziella nog actief?

Ja. De Decker, Graziella is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".