btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

De Cock, Elyn

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0672.807.341
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
20/03/2017
Zetel
-

Facturatiegegevens

De Cock, Elyn BE 0672.807.341

Activiteiten

Geen activiteiten bekend

De KBO heeft voor deze onderneming geen NACE-code ingeschreven, of de import kende activity.csv nog niet.

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2262308432
Avenue des Frères Fleischman 53
1410 Waterloo
Sport- en recreatieonderwijs
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van De Cock, Elyn?

Het btw-nummer van De Cock, Elyn is BE 0672.807.341.

Wanneer werd De Cock, Elyn opgericht?

De Cock, Elyn is gestart op 20/03/2017.

Wat is de rechtsvorm van De Cock, Elyn?

De rechtsvorm van De Cock, Elyn is Andere.

Wat is de rechtstoestand van De Cock, Elyn?

De rechtstoestand van De Cock, Elyn is Normale toestand.

Is De Cock, Elyn een betrouwbaar bedrijf?

De Cock, Elyn staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0672.807.341.

Is De Cock, Elyn nog actief?

Ja. De Cock, Elyn is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".