btwzoeken.be
← Nieuwe zoekopdracht

Vanbosseghem, Andréa

Groothandel in dranken, algemeen assortiment

Normale toestand Andere Natuurlijk Persoon
Bewaren PDF

Even controleren

Cloudflare wil kort nagaan of u geen robot bent. Daarna wordt uw verzoek verstuurd.

Algemene informatie

Btw-nummer
BE 0676.086.337
Rechtstoestand
Normale toestand
Status
Actief
Rechtsvorm
Andere
Startdatum
25/05/1983
Zetel
-

Facturatiegegevens

Vanbosseghem, Andréa BE 0676.086.337

Activiteiten

NACE-BEL, versie 2025

Bestuurders en eigenaars

Een eenmanszaak

Deze onderneming is een natuurlijk persoon: de eigenaar is de onderneming zelf, en staat bovenaan deze pagina.

Bron: publieke raadpleging van de KBO. Bijgewerkt 3 weken geleden.

Vestigingen

1 vestigingseenheid

Naam Adres Activiteit Toestand
Vestiging
2022553532
Kapellestraat 2
8760 Tielt
Groothandel in dranken, algemeen assortiment
Actief

Externe bronnen

Veelgestelde vragen

Wat is het btw-nummer van Vanbosseghem, Andréa?

Het btw-nummer van Vanbosseghem, Andréa is BE 0676.086.337.

Wanneer werd Vanbosseghem, Andréa opgericht?

Vanbosseghem, Andréa is gestart op 25/05/1983.

Wat is de rechtsvorm van Vanbosseghem, Andréa?

De rechtsvorm van Vanbosseghem, Andréa is Andere.

Wat is de rechtstoestand van Vanbosseghem, Andréa?

De rechtstoestand van Vanbosseghem, Andréa is Normale toestand.

Wat doet Vanbosseghem, Andréa?

De hoofdactiviteit van Vanbosseghem, Andréa is "Groothandel in dranken, algemeen assortiment" (NACE-BEL 46.349).

Is Vanbosseghem, Andréa een betrouwbaar bedrijf?

Vanbosseghem, Andréa staat ingeschreven in de Kruispuntbank van Ondernemingen met ondernemingsnummer 0676.086.337.

Is Vanbosseghem, Andréa nog actief?

Ja. Vanbosseghem, Andréa is actief, in de rechtstoestand "Normale toestand".